Чому обирають нас

    Вибір надійного сервісу - важливе питання, нижче опишимо як ми працюємо. 

 

      Ми намагаємось бути максимально зручними та вигідними для людей, які вирішили скористатися нашими послугами. Завжди готові допомогти знайти потрібну річ або порівнявши різні магазини та акції в них – знайти вигіднішу ціну для клієнта. Якщо в магазинах є додаткові умови (як отримати знижку або безкоштовну доставку замовлення на наш склад), ми завжди підказуємо клієнту і використовуємо це для зниження підсумкової вартості товару та доставки.

 

      Коли ми беремося за доставку кожного замовлення - ми гарантуємо клієнту, що він отримає свою посилку або у разі виникнення якогось форс-мажору - свої гроші. За роки роботи мали місце випадки коли з вини магазину (наприклад, у них не виявлялося потрібного товару в наявності) або з вини поштової служби (надсилка могла довго йти або загубитися шляхом від магазину на наш склад). Якщо раптом таке трапляється, наші клієнти ніяк не страждають на це, ми самі вирішуємо такі проблеми в максимально швидкі терміни. Не треба хвилюватися з цього приводу, як вже писали вище – клієнт завжди отримує своє замовлення чи свої гроші.

 

      Коли ми робимо прорахунок вартості доставки - вказуємо все точно та прозоро для клієнта, нашу комісію, додаткові витрати (митниця), якщо вони є і тариф за вагу замовлення. Єдине, що наперед точно не відомо це вас замовлення. Так як ми вважаємо фактичну вагу (без округлення до кілограмів і т.п.) то дізнатися його можна по приходу замовлення на склад, але якщо виникає питання чи сумніви - ми, ґрунтуючись на описі товару та багаторічний досвід доставки різноманітних речей, можемо попередньо прикинути , скільки коштуватиме ця конкретна доставка.

        Ми не практикуємо приховані витрати або перерахунок вартості для клієнта у більший бік , навіть якщо ми несемо якісь додаткові витрати в процесі доставки, але вони не були вказані та узгоджені при прорахунку замовлення - вони не лягають на плечі клієнтів.

 

      Ми виконуємо замовлення з перевірених магазинів якщо якийсь магазин викликає сумнів щодо автентичності товарів або його порядності - ми не робитимемо замовлення з нього.

       Що це означає - на просторах Інтернету існує і постійно виникають сайти-магазини, які виглядають дуже добротно і нібито вони існують і знаходяться в цивілізованих країнах, пропонують відмінні ціни і таке інше. Але насправді якщо копнути глибше, за гарним дизайном та пропозиціями - це магазин "одноденка", домен зареєстрований десь в азіатських країнах, контактної інформації немає і незрозуміло, чи є у них товар взагалі, або картинки просто вкрадені з інших магазинів. Роблячи замовлення в таких магазинах, у кращому варіанті можна отримати товар приблизно такий як на картинці, в гіршому можна нічого не отримати. Ми відразу попереджаємо, якщо магазин не викликає довіри і не приймаємо такі замовлення в обробку.

 

        Якщо виникають сумніви щодо розміру або характеристик товару, ми завжди готові допомогти. Звичайно, вибрати за Вас ми не можемо, але допоможемо знайти опис, параметри, характеристики - все те, що допоможе зробити правильний вибір. Якщо все ж таки після доставки замовлення є якась проблема, потрібен не той розмір або просто замовити інший товар – ми також допоможемо в цьому.

      Ми завжди виступаємо на стороні клієнта і при з'ясуванні якихось спірних моментів з магазином і при необхідності повернення або обміну ми намагаємося зробити це з мінімальними витратами для наших клієнтів.

 

       Головний пріоритет у нашій роботі - щоб у всіх наших клієнтів співпраця залишала лише позитивні емоції та бажання звертатися до нас у майбутньому. Незалежно від того, що Ви замовляєте - будь то чохол на телефон, одяг, годинник або запчастини для автомобіля. Ми завжди раді допомогти отримати потрібний товар у максимально швидкі терміни.

      

        І ми дуже раді і вдячні, що за роки нашої роботи ми маємо багато постійних клієнтів, які ще й рекомендують нас своїм знайомим, з багатьма нас пов'язують практично дружні стосунки і це дуже приємно. Ми працюємо для Вас і завжди відкриті для пропозицій та побажань, які допоможуть покращити наш сервіс та зробити його ще комфортнішим.