США це перша країна, де з'явилася та стрімко розвивається on-line торгівля. Зараз і в США і в Європі всі відомі бренди на своїх офіційних сайтах, крім інформаційного розділу, мають розділ "Store" або окремі Інтернет магазини.

Але ще в Америці та Європі є величезна кількість відомих та популярних мультибрендових магазинів, у яких дуже великий асортимент та дуже вигідні ціни. У таких магазинах можна зустріти речі з минулих колекцій з дуже хорошими знижками, яких вже немає на офіційних сайтах або вони знаходяться на розпродажі.

Часто Інтернет магазини мають вузьку спрямованість (взуття, спортивний одяг, іграшки, товари для риболовлі тощо), для більшої зручності, при пошуку товару, що Вас цікавить, ми згрупували відомі нам сайти за розділами, ґрунтуючись на їхньому основному асортименті. Надалі ми поповнюватимемо розділи з сайтами, але Ви можете робити замовлення і з будь-яких інших сайтів, головне щоб це були надійні сайти (з контактною інформацією та місцем розташування в США).

При покупках в Америці та Європі, крім спочатку вигідних цін, часто зустрічаються всілякі акції, інформація про які, як правило, є на головній сторінці сайтів. Здається словом "акція" вже зараз нікого не здивуєш, навколо одні акції та розпродажі, але на американських сайтах дуже часто зустрічаються реально вигідні пропозиції. Ви вибрали товар, що сподобався, а на головній сторінці бачите «Promo Code» (як правило, це слово або набір літер та цифр) і в залежності від умов акції - ось Вам ще 10%...-40% від початкової вартості!

Ще на сайтах магазинів радимо звертати увагу на розділи "Sale", "Сlearance", "Offers", "Deals", зазвичай у цих розділах представлений товар із максимальними знижками, але будьте готові – товари в цих розділах часто в обмеженій кількості і якщо щось сподобалося, Вам потрібно поквапитися.